Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0