Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5