Series
Ratings
14- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 1.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5