Movies
Ratings
213
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.5
PrideRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.5
DancerRated ★ 3.5
King of Prism: Pride the HeroRated ★ 4.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
A Home at the End of the WorldRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Dead Man DownRated ★ 2.5
TriageRated ★ 3.0
Fright NightRated ★ 2.5