Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
AlonersRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
StowawayRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
The Midnight SkyRated ★ 2.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.0
TenetRated ★ 4.0