Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
PrisonersRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5