Titles you rated
Marley & MeRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
SaltRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0