Titles you rated
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
My Precious ChildRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 4.0