Movies
Ratings
147
HarmonyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
RedRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0