Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0