Movies
Ratings
655
The ConjuringRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5