Series
Ratings
27
IRISRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5