Movies
Ratings
355
ElioRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
SplitRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5