Movies
Ratings
31
Pretty WomanRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0