Movies
Ratings
298
John Dies at the EndRated ★ 3.5
Return to OzRated ★ 3.0
I Killed My MotherRated ★ 1.5
MommyRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 2.0
The EyeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
MemoriesRated ★ 4.5
ThesisRated ★ 4.0