Titles you rated
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 0.5
The InternRated ★ 0.5
The TableRated ★ 2.0
LifeRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 2.5
CoherenceRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 1.5
A ProphetRated ★ 3.0
The NunRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 2.0
War MachineRated ★ 2.0
Time of Eve: The MovieRated ★ 0.5