Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Son of SaulRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
Let the Bullets FlyRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0