Titles you rated
Empress KiRated ★ 1.5
Saiyuki Reload BlastRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- 세계테마기행 - 적도의 낙원,술라웨시Rated ★ 4.5
Graceful FamilyRated ★ 3.5
Strangers in LoveRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
VIPRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Where Is My HomeRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0