Movies
Ratings
58
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Grown UpsRated ★ 5.0
What Maisie KnewRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 5.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 3.5