Series
Ratings
32
The ProducersRated ★ 1.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0