Movies
Ratings
23
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
Captain AmericaRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0