Movies
Ratings
481
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.0
You PeopleRated ★ 2.5
EntergalacticRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Friends with MoneyRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Miss AmericanaRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
ThelmaRated ★ 4.5
FreshRated ★ 1.5