Movies
Ratings
228
F1: The MovieRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Finding Mr. RightRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.5
Finding Mr. Right 2Rated ★ 4.5
Hannah and Her SistersRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0