Titles you rated
 The SubstanceRated ★ 3.5 The SubstanceRated ★ 3.5
 Love LetterRated ★ 5.0 Love LetterRated ★ 5.0
 Love in the Big CityRated ★ 3.5 Love in the Big CityRated ★ 3.5
 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 12.12: THE DAYRated ★ 3.5 12.12: THE DAYRated ★ 3.5
 Wild ThingsRated ★ 2.5 Wild ThingsRated ★ 2.5
 Bones & AllRated ★ 4.5 Bones & AllRated ★ 4.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
 CloserRated ★ 4.0 CloserRated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0
 Escape from MogadishuRated ★ 3.5 Escape from MogadishuRated ★ 3.5
 Inner SensesRated ★ 3.0 Inner SensesRated ★ 3.0
 RougeRated ★ 3.5 RougeRated ★ 3.5
 HairsprayRated ★ 4.5 HairsprayRated ★ 4.5
 A Moment of RomanceRated ★ 2.5 A Moment of RomanceRated ★ 2.5
 MinariRated ★ 4.0 MinariRated ★ 4.0
 Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0 Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
 A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5 A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
 Once a ThiefRated ★ 4.5 Once a ThiefRated ★ 4.5