Titles you rated
Never Have I EverRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
School 2017Rated ★ 0.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5- School 3Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
InsatiableRated ★ 4.0
InsatiableRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 2.5