Series
Ratings
228- BossRated ★ 4.0
- A Bluebird Has ItRated ★ 3.5
3rd Rock from the SunRated ★ 3.5- 블리치Rated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.5- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 3.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- The Future DiaryRated ★ 4.0
Mr. BogusRated ★ 4.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
- GhostRated ★ 4.5
Into the SunRated ★ 3.5- BonobonoRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5