Movies
Ratings
50
The TerminatorRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0