Movies
Ratings
484
#AliveRated ★ 2.5
Madame FreedomRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 2.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5- Unstoppable MarriageRated ★ 4.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0