Titles you rated
Law and The CityRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.0
Buried HeartsRated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Love to Hate YouRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 4.0