Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0