Titles you rated
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- Jang Gil SanRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 4.0- Land of WineRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 2.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.5
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5
Vampire ProsecutorRated ★ 2.5