Movies
Ratings
222
Perfect DaysRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Another ChildRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0