Titles you rated
The Scent of LoveRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0- PapaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
MontageRated ★ 3.5