Titles you rated
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0