Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 2.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
KiddingRated ★ 5.0
Green FeverRated ★ 0.5- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 3.5- Deux YeojaRated ★ 2.5
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
Beautiful VampireRated ★ 3.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- The CravingsRated ★ 3.0
- Mr. HashtagRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- 뽀나나의 19 그 심리툰Rated ★ 2.5