Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
The Bad Guys 2Rated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
M3GAN 2.0Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.5