Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.0
Darker Than Black: GaidenRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0