Movies
Ratings
1216
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5