Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0