Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 1.0
TrumboRated ★ 1.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 2.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
Claire's CameraRated ★ 0.5
The Theory of EverythingRated ★ 1.0
White ChicksRated ★ 0.5
I Feel PrettyRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 3.0
MulanRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 1.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.0
CloserRated ★ 2.0
MissingRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 0.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0