Titles you rated
Empress KiRated ★ 0.5
How Long I've KissedRated ★ 3.5- Unkind WomenRated ★ 4.0
- FamilyRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 2.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5