Series
Ratings
26
I Live AloneRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 0.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5