Movies
Ratings
24
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0