Titles you rated
AvatarRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0