Titles you rated
LockoutRated ★ 3.0- Vaya con DiosRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
CJ7: The CartoonRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.0