Titles you rated
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.0
Another EarthRated ★ 3.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
Crows ExplodeRated ★ 2.5
No EscapeRated ★ 3.0
The Last Witch HunterRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 3.0
PriestRated ★ 3.0
The November ManRated ★ 3.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
TakersRated ★ 3.0