Movies
Ratings
1009
Bird BoxRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
It BoyRated ★ 3.5
House of ToleranceRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 0.5
Se7enRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A Burning Hot SummerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Young & BeautifulRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
RefugeRated ★ 2.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 4.0