Titles you rated
The PartyRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The WrestlerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
May DecemberRated ★ 3.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
The Quiet FamilyRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
MusicRated ★ 2.0
On the AdamantRated ★ 3.0