Titles you rated
Total RecallRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.5
OseamRated ★ 5.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 5.0
CartRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
BoltRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5