Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.0
WickedRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5